Igen, én processzem rakja be a turistaút-csomópontok leírásába azokat az infókat, melyekrôl úgy itélem meg, egy arra járó turistát érdekelhet. A llista elemei az adatbázisból származnak, és szûrve vannak turistának fontos POI típusokra (pl pecsételôhely, közkút, kocsma, templom; de tûzcsap, postaláda, rádiótorony stb nem), valamint távolságuk szerint rendezve vannak.
Azért nem találod meg ezt az információblokkot minden turistaútcsomópontnál, mert a processz csak majormezei és az én gépemen és csak tájegységeken (még nem mindegyiken) fut, valamint a csomópontnak valamely minimum két út találkozás pontjára kell illeszkednie - mert csomópont...
(Mi, szerkesztôk 27 tájegységgel dolgozunk).
Sokat jelentene segítséged, ha az OKT vonalán megadnád a csomópontokat ahol hiányoznak, áthelyeznéd megitélésed szerint frekventáltabb helyre. Nekem, mint kocaturistának, turistaútcsomópont egyik döntô ismérve, hogy többféle turistaút találkozik, olyan útpontok, ahol rá lehet lépni az OKT-ra, vagy le lehet lépni róla. Azt is turistaút-csomópont tekintem, amely egy fontos és/vagy érdekes helyet, turisztikai célpontot jelöl - mint felhozott példádban Derenk. OFF milyen sokszor aludtam a volt iskola épülétében... ON
Mivel mint regisztrált felhasználó, te is felvihetsz turistaút-csomópontokat. Neked és nekünk a legegyszerûbb, ha ide klikkelsz, csak koo-t, valami egyértelmû, egyedi nevet és a megyét kell megadnod és kész. Látni fogjuk azokat és pontosítjuk, ha kell.
Sajnos, már meglévô, nem általad felvitt turistaút-csomópontokat nem tudod javítani. Itt kell szólnod, hol tapasztalsz hibát, javasolsz módosítást - átvezetjük.
Az említett információs blokkhoz hasonlókat az OKT (és bármely útvonal) bármely pontjára meg tudom generálni. Ha megfogalmazod, mit, milyen formában szeretnél látni, ha idômbôl futja megcsinálom - ahogy olahtamasnak a listát a K sáv és vízfolyások metszéspontjairól és közeli átkelési lehetôségekrôl - ilyesmiket nyugodtan kérhetsz.,
Nem ismerek lehetetlent :-) de csodát azért nem tudok tenni :-) Szólok, ha olyan kívánságod van, mit technikai vagy elvi okokból nem tudom teljesíteni.[ előzmény: (61638) Güszi, 2013.04.13 14:02:17] |