turistautak.hu térképrészleteK+ jelzés GPS-szel
[ english
Előzmények

Hevhozzászólásai | válasz erre | 2013.05.08 23:58:01 (62009)
MGKE=GC :-)
[előzmény: (62008) Old Eye, 2013.05.08 23:50:53]

Old Eyehozzászólásai | válasz erre | 2013.05.08 23:50:53 (62008)
MGKE közgyûlésein csak MGKE-t érintô ügyekkel foglalkoznak.
[előzmény: (62007) Hev, 2013.05.08 23:46:39]

Hevhozzászólásai | válasz erre | 2013.05.08 23:46:39 (62007)
Nyilván majd itt, csak még írják. Az MGKE-s rész különösebben nem érdekel de hátha volt más téma is.

[előzmény: (62006) Old Eye, 2013.05.08 23:42:58]

Old Eyehozzászólásai | válasz erre | 2013.05.08 23:42:58 (62006)
Az MGKE legutóbbi közgyűlésének jegyzőkönyvét hol lehet elolvasni? - Megérdeklôdöm.
[előzmény: (62002) Hev, 2013.05.08 22:38:45]

Hevhozzászólásai | válasz erre | 2013.05.08 22:38:45 (62002)
Én tettem javaslatot egy hivatalos ‘klikkre’, de úgy tűnik, hogy inkább a süllyesztőbe került, pedig nevesítettem is a listádon.
A jelenlegi ‘erőszakszervezet’ nyilván működésképtelen – hálaistennek – de ha a fej megvan akkor a többi már azon múlik. :-)
Volt szerencsém pár napja személyesen beszélni egy tagtársatokkal aki elmondta, hogy több ízben felajánlotta IT szakmai segítségét a hónapok óta döcögő rendszerek kapcsán. Munkája alapján is komoly szakember miért nem kell a segítsége?
Miért kell megvárni, hogy a rendszer teljesen lerobbanjon? Vagy ez a cél, tegnap többen jeleztük, hogy használhatatlan volt órákig a rendszer.
Az MGKE legutóbbi közgyűlésének jegyzőkönyvét hol lehet elolvasni?
[előzmény: (62001) Old Eye, 2013.05.08 22:25:51]

Old Eyehozzászólásai | válasz erre | 2013.05.08 22:25:51 (62001)
Bár lenne itt egyetlen nyamvadt klikk, már el is mozdulnánk a nulláról.
Bárki tesz valami javaslatot, a többiek egyesült erővel lenyomják vagy átnéznek felette.
[előzmény: (62000) Hev, 2013.05.08 22:18:32]

Hevhozzászólásai | válasz erre | 2013.05.08 22:18:32 (62000)
Egy kezdő trackelő maximálisan jó szándékkal beküldött anyaga az Ő tudta nélkül lett megváltoztatva és ennek okáról a track tulajdonosa semmiféle információt!
Igen én elmagyaráztam, hogy milyen módon lehet az ilyen jellegű információt megadni a trackben, hogyan lehet azt utólag pontosítani és mintát is adtam hozzá. Azt nem magyaráztam el, hogy a turistautak.hu közössége sokféle 'embert' tartalmaz kiknek sokféle reakciója lehet a kezdők felé. pld. olyen is mint jelen esetben, mivel nem akartam elijeszteni.
Ja és arról sem tudok, hogy szavazást hirdettem volna arról, hogy helyesen vagy nem járt e el a track egyesítője, hiszen nem ez a kérdés, az esetleges szavazás eredménye a jelenlegi klikkrendszerben nagy biztonsággal anélkül is köztudott.


Bejelentkezés név:  jelszó:   tárolás [regisztráció]

Felhasználónevedet és jelszavadat a geocaching.hu oldalon is használhatod!

[ kezdőlap ] [ térkép ] [ + felmérések ~ ] [ + útvonalak ~ ] [ + poi ~ ] [ belépés ] [ faq ] [fórum] [email]

A weboldal működése és tartalma folyamatos fejlesztés alatt áll, köszönettel vesszük az észrevételeket a fejlesztési ötletek oldalon.
A turistautak.hu-ra feltöltött track-eket és a letölthető térképeket, azaz térképi adatbázist az ODbL licencnek megfelelően bárki használhatja.
Minden egyéb anyag előzetes írásbeli engedély nélkül csak magáncélra használható fel. jogi tudnivalók