A feltöltés sikeresen megtörtént.
A beállításnak megfelelően a tájegység zárolását feloldottuk.
FONTOS: a feltöltött fájlt ne töltsd fel többé! Mindig az adatbázisból frissen, zárolva letöltött anyagon dolgozz!
--------------------------------------------------------------------------------
Megjegyzések:
A közös csomópontokon való átfutás, illetve többrészes vonalak miatt 9 db érintett vonalból 53 db lett.
Hibátlan, precíz rajz, a poligonok is rendben vannak. Javaslom, hogy a későbbiekben ha poligont rajzolsz akkor tegyél rá egy POI-t a megfelelő típussal, mert az OMP-re történő áttöltésnél ott a POI adatait kapja meg a poligon. Most a parkoló POI-t rátettem mindkettőre.
Érdemes körülnézni rajzoláskor legalább a környékben mert pld. az OBI POI-nál nem volt megadva a Megye= és a Település= paraméter, ezeket is beállítottam. A TESCO pedig élelmiszer boltnak volt jelölve azt átállítottam bevásárlóközpontra. Más munkáinak ellenőrzése, szükség esetén kiegészítése, pontosítása is része a munkának.
A két parkoló között van egy 'körfargalom' , erre van külön vonaltípus ha az valóban körforgalom, ezt helyismeret hiányában nem módosítottam, ha szükséges akkor majd legközelebb pontosítsd.[ előzmény: (55469) csp187, 2012.06.12 21:17:19] |