Majd ha valakinek kedve van, megnézhetné, hogy jó lett-e a térképre szerkesztés: http://turistautak.hu/tracks.php?id=26722
Ami leginkább kétséges számomra:
N47.974380 E21.722748 : eddig ez a kör alakú út magában árválkodott itt, két szakaszra osztva (valahol írta is a wiki, hogy a kezdőpontba nem térhet vissza a végpont). Na már most, hogy a csatlakozó úttal már nem a kezdőpontba kerülne vissza a kör út végpontja, ezért ezt a 3 részletet egyesítettem egy útba (az egyik meglebő ID-val)
N47.972504 E21.722874 : van itt a hosszabb egyenes út dél felé (Ungvár sétány), és a vele párhuzamosan futó, ívesen becsatlakozó út. A hosszabbik az egy darab út, de ketté vágtam a becsatlakozásnál, hogy a hosszabb út maradék részére zsákutca paramétert tudjak tenni (vagy nem kellett volna, hanem egybe hagyni, és az egészre egybe a zsákutcát?)
Előzőtől D-DNY-ra ott van egy rövidebb útszakasz magában (Május 1. tér). Eddig be volt kötve mindkét vége a végei felé levő útakra, de ez a kis útszakasz ez gyalogút, a másik kettő meg autóút. Ez maradjon így, vagy be kéne kötni valahova azért, stb? (direkt nem módosítottam rajta semmit így, hogy azt nem is mértem) |