Tudom. Meg is írom, de nálam hozzáértőbb emberkék jobban belelátnak a technikai részletekbe.
Tehát ha a tuhura tölt valaki trekket, de nem Magyarországra esik, akkor az az Other tájegységbe kerül. Ennek kellene automatikusan az OMP-n landolnia. És ugyanígy fordítva.
El tudnék képzelni egy közös, kétnyelvű trekkfeltöltő, és akár egy térképletöltő felületet is. (De legalább az OMP-ben tátongó lyukat kellene megszüntetni pont annál az országnál, ami a legjobban meg van rajzolva.)
Jeleznék egy hibát is:
trekkfeltöltésnél ha a trekk átnyúlik másik tájegységbe, automatikus darabolással új adatlapot lehet létrehozni. Ez eddig működik, azonban ha még egy ilyen trekket csatolnék az adatlapon (ami szintén átnyúlik), akkor az azonos automatikus névgenerálás miatt (pl "korosvidek") a korábban feltöltött és vágott trekk felülíródik, és csak az újonnan vágott marad az adatlapon. Megoldás lenne, ha a szétvágás révén létrejövő fájlok korosvidek1, korosvidek2... számozást kapnának.
Legutóbbi próbálkozásomkor a 3 méteres feltöltési szűrés sem működött.[ előzmény: (24265) Kolesár, 2008.11.05 16:03:08] |