Hev!
Ritka az ilyen hibátlan hibajelentés! Köszönöm! Bár mindenki ilyent küldene a fejlesztőknek...
Azért is jó, mert a raszteres régóta nem frissült, az elénk került elavult térképegységek még régibbek.
(Ha ezzel megvagyunk, jöhet a raszteres, a Magellan, a Navitel gatyába rázása. Még a Russa után síró mail-t is kaptunk... Igény van rájuk. Érkezett pár szakmai segítség ajánlat is.)
olahtamas!
Nem lehet csak a hibás csempefrissítésre fogni a hibajelenséget. Ebben a nagyításban
http://map.turistautak.hu/?zoom=17&lat=46.551&lon=17.825&layers=000000B00FFF
együtt látható a DDP régi és új turistaútjelzése.
alnibell!
A térképadatbázis egy zárt egység. Olyan, amilyen. Annak ellenére, hogy a mienk létrehozásakor Kolesár valamelyest figyelembe vette a Garmin sajátosságait, kimenetfüggetlennek tekinthető. Valamit is magára adó térképszolgáltatónak saját térképadatbázisa van, amit folyamatosan töltik fel POI-kkal, track-ekkel, más térképadatbázisból átemelt adatokkal, szerkesztik, karban tartják, mint mi is itt.
A kimenetgyártók, esetünkben a Garmin térképek, a raszteres, a mapedit és mapnik stb generátorok is önálló egységek, más térképszolgáltatóknál is megtaláljuk őket és másféléket is. Nagyritkán/folyamatosan olvassák, jól/rosszul értelmezik térképadatbázisuk adatait és hozzák létre remek/csapnivaló kimeneteiket.
Így megjegyzésed nemcsak értelmetlen! Feleslegesnek minősíti az itt dolgozók munkáját!
Kérlek, gondolkozz el! Aztán vagy hagyj minket békén! vagy dolgozz velünk!
Ne válaszolj azonnal! Gondolkozz!
Köszönöm figyelmed.[ előzmény: (6690) Hev, 2016.08.09 07:29:04] |