turistautak.hu térképrészleteK+ jelzés GPS-szel
[ english
Előzmények

halaszkiralyhozzászólásai | válasz erre | 2010.11.26 08:24:50 (10347)
Egyelőre nem találom... Amúgy emlékeim szerint csak egy csuklópánt van rajta, meg angol használati, és egy quickguide. Annakidején (kb 1 éve) vettem valakinek, de végülis nem adtam oda, hanem az én etrex-emet adtam oda neki. Ennek oka az volt, hogy nagyon lassan fogja meg a holdakat, sok idő alatt fog stabil pozíciót - nem megutáltatni szerettem volna vele a geocaching-et, hanem megszerettetni - emiatt adtam oda ehelyett a sajátomat. Így a nyakamon maradt. Most csak írogatok, de még meg kell keresnem a kütyüt, hogy biztosat tudjak mondani róla (remélem rábukkanok valahol az említett "fiók" mélyén.)
[előzmény: (10345) Ruttkay, 2010.11.25 23:52:57]

Ruttkayhozzászólásai | válasz erre | 2010.11.25 23:52:57 (10345)
Engem érdekelne a GPS12-es 5 rugóért, írj róla egy pár sort (levélben vagy itt) milyen műszaki állapotban van és milyen tartozékok vannak hozzá!
[előzmény: (10344) halaszkiraly, 2010.11.25 23:31:00]

halaszkiralyhozzászólásai | válasz erre | 2010.11.25 23:31:00 (10344)
Nincs szerencsed... épp most adtam tul 40-ert a dakota 10-en. Most csak egy dakota 20-am van 55e-ert, meg egy etrex H 15-ert elado. Ja, és egy GPS12 is akad 5e-ert valahol a fiok melyen. (Csak a csixem nem elado! :)
[előzmény: (10340) izsak84, 2010.11.25 15:52:34]

izsak84hozzászólásai | válasz erre | 2010.11.25 15:52:34 (10340)
Kedves fórumolvasók!

Szeretnék vásárolni egy kütyüt, aminek tudnia kell kb azt mint egy dakotának vagy oregonnak, térképekkel. Amit rá tudok szánni, az max 40 ezer. Nagy szükségem lenne egy ilyenre, a kedvesemnek már vagy fél éve ígérgetem, hogy megyünk geocachingelni, de kütyü hiányában elmaradt. Ha valakinek van ilyen készüléke, írjon: babosg@gmail.com. Köszönöm!


Bejelentkezés név:  jelszó:   tárolás [regisztráció]

Felhasználónevedet és jelszavadat a geocaching.hu oldalon is használhatod!

[ kezdőlap ] [ térkép ] [ + felmérések ~ ] [ + útvonalak ~ ] [ + poi ~ ] [ belépés ] [ faq ] [fórum] [email]

A weboldal működése és tartalma folyamatos fejlesztés alatt áll, köszönettel vesszük az észrevételeket a fejlesztési ötletek oldalon.
A turistautak.hu-ra feltöltött track-eket és a letölthető térképeket, azaz térképi adatbázist az ODbL licencnek megfelelően bárki használhatja.
Minden egyéb anyag előzetes írásbeli engedély nélkül csak magáncélra használható fel. jogi tudnivalók