turistautak.hu térképrészleteK+ jelzés GPS-szel
[ english
Előzmények

halaszkiralyhozzászólásai | válasz erre | 2010.11.25 23:31:00 (10344)
Nincs szerencsed... épp most adtam tul 40-ert a dakota 10-en. Most csak egy dakota 20-am van 55e-ert, meg egy etrex H 15-ert elado. Ja, és egy GPS12 is akad 5e-ert valahol a fiok melyen. (Csak a csixem nem elado! :)
[előzmény: (10340) izsak84, 2010.11.25 15:52:34]

izsak84hozzászólásai | válasz erre | 2010.11.25 15:52:34 (10340)
Kedves fórumolvasók!

Szeretnék vásárolni egy kütyüt, aminek tudnia kell kb azt mint egy dakotának vagy oregonnak, térképekkel. Amit rá tudok szánni, az max 40 ezer. Nagy szükségem lenne egy ilyenre, a kedvesemnek már vagy fél éve ígérgetem, hogy megyünk geocachingelni, de kütyü hiányában elmaradt. Ha valakinek van ilyen készüléke, írjon: babosg@gmail.com. Köszönöm!


Bejelentkezés név:  jelszó:   tárolás [regisztráció]

Felhasználónevedet és jelszavadat a geocaching.hu oldalon is használhatod!

[ kezdőlap ] [ térkép ] [ + felmérések ~ ] [ + útvonalak ~ ] [ + poi ~ ] [ belépés ] [ faq ] [fórum] [email]

A weboldal működése és tartalma folyamatos fejlesztés alatt áll, köszönettel vesszük az észrevételeket a fejlesztési ötletek oldalon.
A turistautak.hu-ra feltöltött track-eket és a letölthető térképeket, azaz térképi adatbázist az ODbL licencnek megfelelően bárki használhatja.
Minden egyéb anyag előzetes írásbeli engedély nélkül csak magáncélra használható fel. jogi tudnivalók