A feltöltés sikeresen megtörtént.
A beállításnak megfelelően a tájegység zárolását feloldottuk.
FONTOS: a feltöltött fájlt ne töltsd fel többé! Mindig az adatbázisból frissen, zárolva letöltött anyagon dolgozz!
Megjegyzések:
POI id=21307 megváltozott időközben [2011-12-27 16:14:05], nem frissítettük.
POLYLINE id=115312: Az azonos ID alatt feltöltött szakaszoknak nem két darab magányos végpontjuk van (hanem 0)! Ez arra utal, hogy nem érnek össze. Az új azonosítók: 800073, 800074, 800075, 800076
POLYLINE id=115311: Az azonos ID alatt feltöltött szakaszoknak nem két darab magányos végpontjuk van (hanem 0)! Ez arra utal, hogy nem érnek össze. Az új azonosítók: 800077, 800078, 800079, 800080
A közös csomópontokon való átfutás, illetve többrészes vonalak miatt 51 db érintett vonalból 135 db lett.
Szép, aprólékos, precíz munka!
A törökbálinti TELENOR székház melletti tavacska alatt elfelejtettél lyukasztani. Pótoltam.
Egy halk tanács! Ne bízz meg teljesen se a LEKTORban, se a MapAudit-ban, se szemmértékedben. Ha 'szûk' helyen útkeresztezôdéseket rajzolsz, vagy pótlod a keresztezôdések hiányzó node-jait, akkor használd a 'Vonal darabolása' funkciót; ez megmutatja az új vonaldarabok hosszát és egybôl igazgathatod, ha hat méternél rövidebb szakaszokkal találkozol. Itt nem hibáztál, de voltak határesetek.
Jogosztók! Javaslom Bryan részére feltöltési jog megadását rajzolásaira!
[ előzmény: (51123) Bryan, 2011.12.30 19:30:25] |