Másik kép.
Jól látszik rajta, hogy amint megfordultam, azonnal elmászott a jel, aztán a háromszög bezárásakor sem volt hajlandó visszaérni a megfelelő pontig, míg a többi ezt gyönyörűen teljesítette (mellesleg a hagyományos kütyük szépen kirajzolták a valóságnak megfelelő vonalat, a HCx meg fütyült az egészre). Ja, a tegnapi képhez még annyit, hogy egy tökéletesen nyílt helyen voltam, minden irányba km-ekre csak szántóföld volt (ráadásul egy lankás domb tetején, a környék egyik legmagasabb pontján). A kütyük közül mindkét esetben a HCx, C és Geko közvetlenül egymás mellett a kezemben, a 60-as pedig a vállamon a hátizsák vállpántján függőlegesen. Kizárólag a testem takarhatta őket, a 60-ast a fejem, de mégis csak a HCx jele ment félre...
[ előzmény: (25161) Erdőjáró, 2008.01.28 20:41:11] |