turistautak.hu térképrészleteK+ jelzés GPS-szel
[ english
Előzmények

Sörpahozzászólásai | válasz erre | 2003.11.11 20:54:06 (281)
Szárliget felől mentem a Somlyó felé és a kulcsosház előtt nemsokkal bejött egy frissen festett piros jel kelet felöl. Ennek nem kellene ott lenni a térkép szerint. :-) Van tipp, hogy honnan jön? Ezt kellene felmérni majd.
[előzmény: (250) johann g (Lud), 2003.11.11 10:53:49]

johann g (Lud)hozzászólásai | válasz erre | 2003.11.11 10:53:49 (250)
Jó dolog ez az SVG, összelőve az ezeréves Gerecse térképemmel úgy tűnik az alábbiak felmérése maradt ki:
- Bajna-Epöl közötti részek: ezt úgy nézem csaknem végig terepjáróval is be tudom járni
- Tatabányai városi szakaszok
- G10121 to G10122 K4 S4
- Kis-Gerecse P+
Csütörtökön járok a környéken, ha vmelyik mégis fel lett mérve jelezzetek, és inkább a többire koncentrálok.


Bejelentkezés név:  jelszó:   tárolás [regisztráció]

Felhasználónevedet és jelszavadat a geocaching.hu oldalon is használhatod!

[ kezdőlap ] [ térkép ] [ + felmérések ~ ] [ + útvonalak ~ ] [ + poi ~ ] [ belépés ] [ faq ] [fórum] [email]

A weboldal működése és tartalma folyamatos fejlesztés alatt áll, köszönettel vesszük az észrevételeket a fejlesztési ötletek oldalon.
A turistautak.hu-ra feltöltött track-eket és a letölthető térképeket, azaz térképi adatbázist az ODbL licencnek megfelelően bárki használhatja.
Minden egyéb anyag előzetes írásbeli engedély nélkül csak magáncélra használható fel. jogi tudnivalók