turistautak.hu térképrészleteK+ jelzés GPS-szel
[ english
Előzmények

Áron csapatahozzászólásai | válasz erre | 2012.02.14 15:32:34 (12841)
Szia!
Egy történetet "mesélek" ezzel kapcsolatban, amikor Én ugyanígy az O300-ra szerettem volna ZAGG fóliát tenni:
Természetesen az Óperenciás-tengeren túli webáruház és a ZAGG már árulta a fóliát, de hát az nagyon messze van, ide meg nem szállítanak 1 db-ot. Mint ahogyan a magyarországi disztribútortól is azt a választ kaptam, hogy ha nem kell 50-100 db, akkor Ők nem tudják Magyarországra hozatni, mert nem éri meg, ha a nyakukon marad (teljesen érthető).
Így maradt a 3 db-os "univerzális" (méretre vágható) fólia, amit azután megvettem, a többi két fóliát pedig eladtam.
Később ugyan lehetett eBay-ről, PayPal-on keresztüli fizetéssel rendelni, de akkor Nekem már közel 1 éves volt a fólia az Oregonon.....
Most úgy látom a neten szétnézve, hogy nagyon hasonló a helyzet a 62-es sorozattal kapcsolatban is....
Sok sikert kívánok a fólia beszerzéséhez!
[előzmény: (12839) novakgabor, 2012.02.14 12:52:16]

novakgaborhozzászólásai | válasz erre | 2012.02.14 12:52:16 (12839)
Keresek ZAGG invisibleSHIELD fóliát Garmin GPSmap 62 s-re.
Előre is köszönöm: gabor_novak@freemail.hu


Bejelentkezés név:  jelszó:   tárolás [regisztráció]

Felhasználónevedet és jelszavadat a geocaching.hu oldalon is használhatod!

[ kezdőlap ] [ térkép ] [ + felmérések ~ ] [ + útvonalak ~ ] [ + poi ~ ] [ belépés ] [ faq ] [fórum] [email]

A weboldal működése és tartalma folyamatos fejlesztés alatt áll, köszönettel vesszük az észrevételeket a fejlesztési ötletek oldalon.
A turistautak.hu-ra feltöltött track-eket és a letölthető térképeket, azaz térképi adatbázist az ODbL licencnek megfelelően bárki használhatja.
Minden egyéb anyag előzetes írásbeli engedély nélkül csak magáncélra használható fel. jogi tudnivalók