turistautak.hu térképrészleteK+ jelzés GPS-szel
[ english
Előzmények

o_pegazus_ohozzászólásai | válasz erre | 2010.09.03 14:24:58 (9757)
Lehet, de lehet, hogy nem. Másik fórumtársamnak van, neki nem kell... Majd akkor megveszem az övét... :-))
[előzmény: (9755) mike andros, 2010.09.03 14:22:33]

mike androshozzászólásai | válasz erre | 2010.09.03 14:22:33 (9755)
Egyébként tudod, hogy mit akarsz eladni? Lehet, hogy neked is kell, ha már lesz egy Garminod! :-)))
[előzmény: (9753) o_pegazus_o, 2010.09.03 14:18:17]

o_pegazus_ohozzászólásai | válasz erre | 2010.09.03 14:18:17 (9753)
Mennyi egyébként egy jó ár a topo és navi térképekért?
[előzmény: (9752) büfés, 2010.09.03 14:15:23]

büféshozzászólásai | válasz erre | 2010.09.03 14:15:23 (9752)
szia! Ha tudsz egy jó árat a térképekre, akkor érdekelnének.
[előzmény: (9739) zotyatomek, 2010.08.31 17:38:07]

zotyatomekhozzászólásai | válasz erre | 2010.08.31 17:38:07 (9739)
Üdv

Vettem egy dakotát újonan, és kaptam hozzá egy topoguide és naviguide szoftvert ajándékba...
ezeket a kereskedő beregisztrálja ahhoz a gps-hez amihez adja, vagy nekem kell? esetleg ha nekem kéne beregelni és nem teszem, akkor ezek a térképek eladhatók? (nincs rá szükségem...csak tuhut használok)


Bejelentkezés név:  jelszó:   tárolás [regisztráció]

Felhasználónevedet és jelszavadat a geocaching.hu oldalon is használhatod!

[ kezdőlap ] [ térkép ] [ + felmérések ~ ] [ + útvonalak ~ ] [ + poi ~ ] [ belépés ] [ faq ] [fórum] [email]

A weboldal működése és tartalma folyamatos fejlesztés alatt áll, köszönettel vesszük az észrevételeket a fejlesztési ötletek oldalon.
A turistautak.hu-ra feltöltött track-eket és a letölthető térképeket, azaz térképi adatbázist az ODbL licencnek megfelelően bárki használhatja.
Minden egyéb anyag előzetes írásbeli engedély nélkül csak magáncélra használható fel. jogi tudnivalók