turistautak.hu
turistautak.hu térképrészleteK+ jelzés GPS-szel
[ english
Térképek




A húsvéti nyúl
A húsvéti nyúl
A sárpentelei parkerdő
A sárpentelei parkerdő
A parkoló
A parkoló
Itt kelj át az úton
Itt kelj át az úton
Menj tovább egyenesen végig a piros sáv jelzésen
Menj tovább egyenesen végig a piros sáv jelzésen
Itt forddulj jobbra az elágazásnál
Itt forddulj jobbra az elágazásnál
Jobbra menj a piros sávot kövesd
Jobbra menj a piros sávot kövesd
A rejtekhez vezető ösvény
A rejtekhez vezető ösvény
A rejteket rejtő bokor
A rejteket rejtő bokor
A rejtek
A rejtek

Típus:
húsvéti tojásgeocaching.hu-n
Név:Sárpentelei parkerdő nyuszija 2026
Szélesség (lat):N 47° 9,800'
Hosszúság (lon):E 18° 22,425'
Magasság:112 m
Valószínűleg Sárpentele külterületén
Közeli települések:Sárszentmihály 3.64 km Ny felé, Úrhida 3.82 km DNy felé, Székesfehérvár 4.14 km ÉK felé
Megye:Fejér
Bejelentő:Cindamba
Dátum:2025.03.23 07:16

Nyuszi hipp! Nyuszi hopp!

Kedves Gyerekek és Kesserek!


A húsvéti nyuszi egy kis sétára hív titeket madárdallal és a zöldülő erdő látványával kísérve a Sárpenteli parkerőbe, ahol meglelhetitek őt magát és meglepetésekkel teli dobozát.

Parkolni a Sárpenteli Parkerdő Erdei Tornapálya melletti parkolóban tudtok.

Hol találod meg a húsvéti nyuszi rejtekét?

Az úton átkelve (Az úton történő átkelésnél vigyázzatok!), a Piros sáv túristajelzést követve, majd arról egy csapásra letérve, a csapáson kb 150 lépést haladva, egy bokorban (tojással jelölve) ráleltek a húsvéti nyuszira és rejtekére.
A bokrot az ösvényen hátulról kerüljétek meg. És kérlek rejtsétek jól vissza a dobozt.


Írhattok üzenetet a logbookba vagy ide az oldalra is.
Mivel az országban több helyen is rejtett a nyuszi ládákat, amikor rögzítitek a megtalálást, kérlek írjátok be, hogy Sárpentelei parkerdőben jártatok!
Ha fogytán van a készlet, azt jelezzétek a logotokban, vagy e-mailben!


Szép időt és jó kirándulást kíván Cindamba!




húsvéti tojás-lista
közeli ládák
közeli pontok
közeli települések
megjegyzés hozzáfűzése


Megjegyzések:
Gubirobi 2026.04.12 08:42Fénykép:
Szokásos éves családi nyúlvadászat. A helyet már ismertük, így a gyerekek vezették a túrát. Nagyon szép rejtés. Mindenki kapott 1-1 csokit, cserébe 3 nyuszi rajzocska került bele a logfüzetbe. Remélem jövőre is meglátogatja a "helyét" ez a nyúl. :)
Köszönjük a rejtést!

szepzsuzsi 2026.04.08 20:46Fénykép:
Sárpentelén jártunk ma. Ezer gratula a rejtőnek a helyszín kiválasztásáért és a láda kivitelezéséért. Szinte felkiáltottam, amikor megláttam a ládát és a körülötte lévő dekorációt. Volt még elegendő édesség a doboz(ok)ban, magunkhoz is vettünk egyet-egyet, mert úgy éreztük kell még a mai napra energia, ha már ilyen sokat gyalogoltunk. És még vissza is kell menni... Követtük az ajánlást, a piros sávon haladtunk a csapásig. Csodaszép volt az erdő, csak egy anyukával és a kb. 3 éves kifiával találkoztunk egész úton, meg egy futóval. Ja, és egy rókával. De ő jobban megijedt tőlünk, mint mi tőle. Köszönjük ezt e remek sétát!
szepzsuzsi, Era
griffs 2025.04.26 12:51
A velencei nyuszi után 1 héttel megkerestük a penteleit is. GPS és app nélkül is sikerült, mert 1 hete csak csere telefonnal küzdök. Útjelző tojás, hatalmas, egyedi fanyuszi, giga, megtömött láda, minden mi szem-szájnak ingere. Jöjjön mindenki, érdemes !!
Nagy köszönet !!!

Bejelentkezés név:  jelszó:   tárolás [regisztráció]

Felhasználónevedet és jelszavadat a geocaching.hu oldalon is használhatod!

[ kezdőlap ] [ térkép ] [ + felmérések ~ ] [ + útvonalak ~ ] [ + poi ~ ] [ belépés ] [ faq ] [fórum] [email]

A weboldal működése és tartalma folyamatos fejlesztés alatt áll, köszönettel vesszük az észrevételeket a fejlesztési ötletek oldalon.
A turistautak.hu-ra feltöltött track-eket és a letölthető térképeket, azaz térképi adatbázist az ODbL licencnek megfelelően bárki használhatja.
Minden egyéb anyag előzetes írásbeli engedély nélkül csak magáncélra használható fel. jogi tudnivalók