Teremnek itt lelkes emberek... :)
Szerintem alapvetően tökjó. Azért kötözködök kicsit:
A jelzéseket a labelbe kisbetűvel írtad, ezt még nem láttam senkitől. Nem tudom a feltöltés átalakítja-e nagyra, de biztos ami biztos alapon írd őket nagybetűvel.
A N46.793790° E19.514290° pontban miért szakítottad meg a vonalat? (Sem extra tulajdonsága, sem egyebe nem változik.)
Extrából Track,Utnev,Burkolat,Szelesseg paraméterekt töltöttél ki, valóban ezek a legfontosabbak, de a leírások között levő út-extra sablonokból gyors/könnyű bekopizni a többit is. Gondolom a zsakutca paramétert ismered, csak a "levegőben végződő" vonalak nem zsákutcák, hanem majd folytatni kellene őket.
Nem minden vonal kereszteződésnél szakítottad meg az utakat; ez nem baj, mert a találkozási pontokon általában mindkét vonalba tettél node-ot, itt a feltöltés automatikusan elvágja őket. Kivétel pl. a N46.840690° E19.442340° pont, ahol viszont csak az egyikben van, itt kellene a másikba is. Ellenben a vonatsíneknél a közös node nem kell/felesleges.
Pl. itt: N46.839264° E19.442609° és itt: N46.841255° E19.440423° milyen meggondolásból tetted az utat/vonatsínt a track mellé mintegy 10m-rel? (Lehet, hogy így jó, csak kérdem.)
András, javasolnék egyelőre Alföld mp letöltés jogot, hogy cseremoha abba tudja áttenni a vonalakat.[ előzmény: (4133) cseremoha, 2006.04.01 00:00:39] |