Kicsit kilépve az eddigi témából:
Újpestet és Palotát ki rajzolta be a GD-be?
Sok dolgot látok, ami szerintem nem jó.
Rengeteg útnak Track=N/A a paramétere. Ezt ne használjuk szerintem, ha valaki saccol, akkor tegye már be, hogy Track=0. De itt valószínűleg nem ez a helyzet, mert ezek a "0-s" vonalak szinte tökéletesen pontosan fedik a tracket, amit múltkor csináltam. Tehát egyszerűen nem írta be az illető a Track=-t. Van még nagyon sok 0-s vonal, ami most akkor lehet 0-s is meg más is...
Talátam olyan kereszteződést, ahol nem volt közös node (pedig ismerem azt a helyet, és tudom, hogy nem alul/felüljáró).
Van olyan vonal, ami láthatóan egy autós track berajzolása; az autó haladt a városban, több utcán, bekanyarodott erre-arra stb. Ennek az útnak a jó része 1 db folyamatos vonallal volt berajzolva! Kis autóatlaszos segítséggel 0,5 perc alatt rájöttem, hogy melyik kunkor milyen utcák elágazása, meg szakítottam a vonalat, elneveztem utcákat (az is csak néhol van beállítca), kis utcákat áttettem mayor highway-ról residential-ra, stb,stb.
Ezt ne hagyjuk már másra! Ezeket most véletlen észrevettem, de ne okozzunk már egymásnak poluszmunkát, hogy X-nek át kell néznie Y munkáját. Ami hibát meg most nem vettem észre, az bentmarad ki tudja, meddig.
Emberek, ha már csinálunk vmit, akkor annak legyen értelme, figyelmesebben, plz!
|