Akkor a megjegyzéseim:
--ne akarj mindenáron kitölteni paramétereket, ha nem tudod őket. Egyrészt felesleges, másrészt az is információ, ha nincs kitöltve.
-N46.709843 E19.432462 pont körül, de máshol is beírtad a Burkolat=földet, de én nem igazán látom mi alapján. Ha a trackelő azt írta, hogy földút, attól még nem föld a burkolata, ez azt hiszem világos. Ráadásul ez egy keresztút két olyan földút között, aminek a burkolata homok.
-nem tudom írták-e, de a track adatlapra kb azt írd a megjegyzésbe, amit látni akarsz a térkép-frissítések oldalon, a tracket egyszerűen tedd []-be, mert ott linkesedik.
-mivel lassan megkapod a feltöltési jogot, illene egy kicsit "többet", bonyolultabbat rajzolni, pl poligon-lyukasztást, egyéb-ismeretlen POIk besorolását (na ezeket pont előtted csináltam meg, esetleg az egyetlen hibás vonalat is kijavíthattad volna, amit egy kezdő vétett (nem te voltál:-))
A beállításnak megfelelően a tájegység zárolását feloldottuk.
FONTOS: a feltöltött fájlt ne töltsd fel többé! Mindig az adatbázisból frissen, zárolva letöltött anyagon dolgozz!Megjegyzések:
A közös csomópontokon való átfutás, illetve többrészes vonalak miatt 23 db érintett vonalból 52 db lett.[ előzmény: (41684) Zsigabá, 2010.08.19 18:31:24] |