Zöldfülű vagyok, tehát kérdezek, mert érdekel, hogy mi-miért!
Néhány POI-t feltöltöttünk térkép rajzolása közben. Példának vegyük Szőcsénypusztán a „Várkápolna”-t
46 32.216 17 19.275 (vagyis: 46.536939 17.321247) Később úgy gondoltam, hogy jó lenne néhány fényképpel is illusztrálni a helyet. Ekkor kérdeztem az előzményekben olvasható kérdést, és a válaszon felbuzdulva fel is raktam a http://geocaching.hu/poi.geo?type=epulet oldalra a pontot.
Ma azt tapasztaltam, hogy egy, Típus=„ Ismeretlen (0x0, pont)” „Várkápolna” névvel megjelent a letöltött mp fájlban, a térkép rajzolásakor szerkesztett pont közvetlen közelébe. Tehát ez is felkerült automatikusan, így kvázi duplikálódott. (Ez utóbbit most töröltem Del=1 -el)
Kérdésem:
1. Hogy is van ez? Tisztánlátás miatt valaki elmesélné, hogy milyen szabályosság szerint alakul a POI automatikus felkerülése?
2. Most töröltem, de holnap ismét felkerül? Vagy csak az új ( mindig az aznapi) POI-k íródnak fel automatikusan?
A választ előre is köszönöm!
[ előzmény: (39803) tibbi, 2010.05.16 15:52:56] |