Továbbra sem hibátlan a garmin kimenetek gyártása. Az egyik dolog, hogy néhány tájegységnél egy- vagy többhetes lemaradás van. "Jó" esetben az történik, hogy a tájegység img-fájlja felveszi a friss gyártás dátumát, de valójában egy régebbi állományt "emel át" (méret változatlan).
Aztán előfordul az is, hogy olyan img mérete is változik, mely tájegységben hetek óta nem is történt rajzolás.
"Rosszabb" esetben a nem frissült tájegység-img megőrzi a korábbi gyártás dátumát, továbbá a tdb fájl is. Na ilyenkor szokta visszautasítani a garmin készülék az áttöltést, az ismert módon, hogy kevés a ~2GB memória. A 08.31-i és a mostani 09.07-i, u+f+sz (legelső) telepítővel is ez a helyzet.
A sorban második telepítő (utak+felületek) sem jó, a 09.07-i aktuálisból a Bükk hiányzik, egy hete Somogyot hagyta ki (nulla bájtos fájlok).
A kerékpáros változatban 09.07-i img-khez 09.05-i tdb és somogy-img tartozik.
Elég változatos a kép, tájegység hibához sem köthető. Ahogy legutóbb írtam, a Mecsek nem frissült a 09.05-i soron kívüli, elvileg teljesen újragenerált gyártással sem. Az a telepítő változat viszont tdb szempontból rendben van, és elfogadja a garmin készülék.
És mintha hibás lenne a (dátum?) vizsgálat, hogy kell-e új tájegység img-t generálni: a Mecsekben most megtörtént a 09.05-én elmaradt frissülés, míg több helyen (pl. Felső-Tisza, Somogy) legalább egyhetes az állomány, pedig volt közben rajzolás.[ előzmény: (72087) FTom, 2017.09.05 23:35:34] |