Hát, nem bánom, elküldöm, de nem lesz benne túl sok örömöd! ;-)
Eredetileg arra gondoltam, hogy elküldöm, de teszek mellé egy nagyon hangsúlyozott megjegyzést (ezt valószínűleg így is megteszem), miszerint a track csak azért került beküldésre, hogy az arra járónak (vagy aki tervezi, hogy arra megy és teszem azt épp az én trackemet tölti be a GPS-ébe) legyen legalább valami támpontja, hogy mégis kb.(!) merre megy a turistaút.
Ezzel egyetértesz?
Azért persze majd kikozmetikázom egy kicsit, mielőtt elküldöm! :-)
Van a tracknek egy problémás pontja, ahol egy kicsit értetlenül álltam, mert az történt, hogy a tuhus piros vonalnak vége volt (nem ez volt a gond), tovább mentem a jelzett úton (legalábbis azt hittem), aztán kanyarodott az út balra, majd a következő jobbos kanyarnál azt láttam, hogy a jel balról torkollik be oda, ahol álltam (mintha az előző útelágazásnál elvétettem volna, és nem a jobbra, hanem a balra vezető úton kellett volna mennem). Nem tudom, hogy elég érthetően írtam-e le?
Csak azért írtam, mert végül nem tisztáztam, hogy mi az igazság, ezért ha netán berajzolod azon a szakaszon a trackem alapján a sárga+ jelű utat és aztán mégsem a jó úton mentem, akkor félrevezettem több embert is. Ezt nem szeretném, csak ezért írtam le az előbbi zagyvaságot.
Elnézést a hosszú hsz-ért, ezt mindenképpen szerettem volna jelezni. Ha ez nem gond, akkor küldöm a tracket az adott szakaszra történő, leírásbeli (esetleg térképen jelölt) megjegyzéssel.[ előzmény: (11206) KiVi, 2007.03.17 19:56:42] |