Nekem nem ilyen hibaüzi jön. Nekem nem panaszkodik hiányzó file-ról.
A 14-es végü dolgok az utak+felületek része. A csak utak 10-re végződnek.
Nálam közben megszünt a probléma azon jellege hogy kiszál a program, igaz, ettöl még nem lett jobb a dolog. Elkezdtem törölgetni az .img file-okat. Arra az eredményre jutottam, ha a 96900610.img (Budai-hegység utak) file nincs ott a Turista utak könyvtárba, akkor megszünik a probléma. A progi nem lép ki, lehet zoomolni ide oda, ahogy azt kell. Mellékhatása, hogy az adott helyen egy lyuk tátong a térképen.
Addig is amig kisimul az arca a dolognak én azt játszottam el, hogy használni is tudjam és mégse terheljem a gép memóriáját sok olyan adattal ami nem kell, hogy felraktam az utak+felületek-et egy másik könyvtárba, az ott lévő 96900614.img file-t átmásoltam az utak könyvtárába és átneveztem 96900610.img-re, aztán uninstaláltam az utak+felületek térképet. Igy megszünt a lyuk az utak térképen, igaz azon a darabon a felületek is látszanak, de legalább nem döglik ki a mapszósz, és a GPS-re töltéskor még igy is kevesebb helyet használ, mintha a teljes felületek is átmásznának.
Remélem sikerül megtalálni a normális megoldást, hogy mitöl beteg az a szelvény és miért csak az utak részben, mert ez igy elég sufnituning jellegü dolog.[ előzmény: (17099) jekaeff, 2007.05.09 18:15:20] |