Igen, ez van az mp fájlban:
[POLYLINE]
Type=0x86
EndLevel=9
Mod=1
Data0=(46.835394,18.336521),(46.832294,18.338844),(46.831894,18.339071),(46.829285,18.340864),(46.829018,18.341036),(46.828949,18.341137),(46.828911,18.341213),(46.828899,18.341303),(46.828880,18.341351),(46.828674,18.341520)
Track=1
Burkolat=makadám
Szelesseg=keskeny műút
LakottTerulet=C
Zaj=B
MennyireSzep=B
JarhatosagAutoval=A
Fedettseg=C
JarhatosagGyalog=A
JarhatosagBiciklivel=A
BehajtasAutoval=A
JarhatosagBabakocsival=A
BehajtasBiciklivel=A
JarhatosagEsoben=A
Zsakutca=2
[END]
Az END előtt van egy üres sor. Na az nem kell.
Hurok1:
[POLYLINE]
Type=0x93
EndLevel=1
Mod=1
Data0=(46.837762,18.343895),(46.837762,18.343895),(46.837762,18.343895),(46.837762,18.343895),(46.839210,18.348382)
ID=870841
A vonal első négy pontja ugyanazon a koordinátán van. Ez nagyon nem jó.
Hurok2:
Mint Hurok1 esetében, csak egy másik vonal érintett.
Megoldás: változtatás nélkül más néven mentettem el a fájlt és minden megjavult.[ előzmény: (57323) MoGeMaP, 2012.10.04 23:08:52] |