Poliline esetén a Label-be csak turistaút jelzése kerülhet. A "felmérendő" szó nem. Amúgy is fölösleges, mert a típusából következik. Töröltem. Ráadásul nem is csatlakozott az úthoz. Javítottam.
A Cselőte-patak neve sem mehet oda, az utcanévben van a helye. Egy helyen volt csak így, kivettem.
N47.775784 E19.202639 ponton véget ér a rajzolt utad. Ha tényleg vége, ki kell tölteni a Zsakutca= paramétert. A trekked átmegy a másik útra, ezért nem tudtam, hogyan javítsam. Ha letöltöd ellenőrzésre a munkád (mindig tedd meg), egy szép piros bumszli fog ott virítani. Javítsad!
Vonalas objektumoknál nem szükséges tölteni a Tajegyseg= paramétert.
A déli részekkel (N47.75282 E19.21116) szándékosan nem foglalkoztál?
Az adatlapra írd majd oda legközelebb, milyen újdonságot képvisel a rajzod. Az fog a feltöltés mellé kerülni információként.
A vonalvezetés jó, kellően pontos és nagyvonalú. Lesz majd olyan ellenőröd, aki a szemedre fogja vetni, hogy a poligonokat illik az útra igazítani. Én nem vetem. :) Üdv a rajzolók táborában!
A beállításnak megfelelően a tájegység zárolását feloldottuk.
FONTOS: a feltöltött fájlt ne töltsd fel többé! Mindig az adatbázisból frissen, zárolva letöltött anyagon dolgozz!Megjegyzések:
POLYLINE id=370272: Az azonos ID alatt feltöltött szakaszoknak nem két darab magányos végpontjuk van (hanem 4)! Ez arra utal, hogy nem érnek össze. Az új azonosítók: 824710, 824711
A közös csomópontokon való átfutás, illetve többrészes vonalak miatt 3 db érintett vonalból 6 db lett.[ előzmény: (54509) Old Eye, 2012.04.19 20:06:06] |