Úgy látom olahtamas koo-ja is ugyanazt az utcát böki meg Acélcsőként, amit én.
Amúgy valóban 3 Csőgyár utca van, észre sem vettem. Bár csepeli tapasztalatból becsületésre váljék a Google Mapsnek, mindig a helyes utcákra bök rá, ha egy adott utcából többet is tartalmaz egy kerülteten belül.
Írtam is, hogy valószínűleg ez is egy Duna utca/Duna-lejáró utca anomália, amin félig már segítettek.
Duna utca van "kint" a Soroksári hídnál, ottvan a Dunapack gyára is. Meg van (volt) egy a CSM-en belül is, abból lett a Duna-lejáró utca, de a térképen nem javították. A cégem, ahová kijárok, az is a Duna-lejáró utcában "lakik". Kb úgy 2006 óta unszolják az online térképek üzemeltetőit, hogy írják már át az egész Duna utcát. Most ahogy nézem, csak azt az utcaszakaszt javították át, ahol a cég telephelye van...
Amikor legközelebb arrajárok bemérem pontosan mettől meddig milyen utca. ( Vagy ha nem lesz munka mostanában egy szeb délutánon kitekerek oda)[ előzmény: (39039) Old Eye, 2010.04.07 00:20:57] |