Szia!
Megnéztem a Mosoni-Dunáról készült trackedet, köszi! A Vista HCx-et magadnak kell begépelni, mert még nincs frissítve a készülékek sora (akkor még nem volt ilyen cucc, amikor András elkészítette/utoljára frissítette a listát). Kiválasztod az egyéb típust, majd a tőle jobbra lévő boxba beírod. Ugyanígy a kenut is.
Most egy sablon kérésemet másolom ide:
Arra szeretnélek kérni, (látván, hogy milyen szuper GPS-ed van), hogy állítsd át a rögzítési metódust távolság alapúra. A legjobb az lenne, ha 3-4 méterre állítanád. Ezt egy kis trükkel lehet elvégezni: ideiglenesen állítsd át a mértékegységet yardra, majd a track beállításainál válaszd a távolság alapút. Intervallumnak jó lesz 3-4 yard. Ezután visszaállíthatod metrikusra a mértékegységet. A kijelzett érték így 0.00 méter lesz, de ez így jó, rögzít rendesen a beállított értéken. Ha egy hosszú út miatt megtelne a trackmemória az sem gond, a kártyán lévő .gpx fájl tovább folytatódik, azt is feltöltheted.
Bízunk benne, hogy megelégedéssel használod a tuhu térképet, és még sok tracket töltesz fel a honlapra.
Tervezem, hogy a Szigetköz vízrajzából a hiányzó részeket pótolom, de most egy ideig nem lesz erre időm. Ha lesz még újabb tracked, akkor azokat is tedd majd fel ide.
Üdv![ előzmény: (2031) hami67, 2008.08.24 20:11:50] |