A szerver üzenete:
"A beállításnak megfelelően a tájegység zárolását feloldottuk.
FONTOS: a feltöltött fájlt ne töltsd fel többé! Mindig az adatbázisból frissen, zárolva letöltött anyagon dolgozz!Megjegyzések:
A közös csomópontokon való átfutás, illetve többrészes vonalak miatt 8 db érintett vonalból 19 db lett."
A kérdéses te file-t (és a hozzá tartozó leírást) törölt a tanulórajzod oldaláról és a berajzolt track-et állítsd feldolgozottra.
Néhány hiba amit javítottam:
- rajzoltál három új vonalat (itt: N47.466555 E19.003968, N47.465263 E19.003777, N47.464574 E19.004963) "kerékpárút (0x92, vonal)" vonaltípussal, amelyeknek a felírat mezőjéből hiányzik az "OO" karakterpáros (ez hivatott arra, hogy megjelölje a kérdéses szakaszt kerékpárútként), ezt kérlek majd ellenőrízd le, hogy jó szakaszokat jelöltem-e meg ezzel
Javaslat:
- ha track-elsz, akkor érdemes lenne a gps-ed nyomvonalrögzítésén állítani (túl nagy a távolság a rögzített pontok között)
Összességében szép munka![ előzmény: (56221) hadidoki, 2012.08.06 10:06:01] |