A rajzolás jó, hiánypótló felméréseket dolgoztál fel a saját házad tájáról - ezt tartom a legjobb kombinációnak. :-)
Pár kérdés/javaslat:
- A beton burkolatú utakat én nem makadámmal rajzolnám, hanem lakott területen belül utcával, azon kívül egyéb közúttal (szélességtől függően). Mesterek! Mi a hivatalos álláspont?
- Remete utca biztos, hogy "kiemelt utca"? Emlékeim szerint nem túl széles 2* 1 sávos utca gyenge forgalommal. (Lehet, hogy nem Te állítottad be - de a kérdés attól még él.)
- N46.345745 E18.681894 - furcsa a csatlakozás, de Neked van helyismereted. :-)
- N46.356102 E18.680825 - talán kicsit jobban "átlagolhatnád" a vonalat, kivéve, ha tudod, hogy a [27943] felmérés rosszabb mint a [27825].
- Rövid völgynek mi a hivatalos helyesírása? Hegyrajzilag Rövid-völgy lenne, de közterület elnevezéseként más írásmód is lehetséges.
Ezek apróságok - a lényeg az, hogy jó úton haladsz.
A szerver üzenete:
A beállításnak megfelelően a tájegység zárolását feloldottuk.
FONTOS: a feltöltött fájlt ne töltsd fel többé! Mindig az adatbázisból frissen, zárolva letöltött anyagon dolgozz!
Megjegyzések:
A közös csomópontokon való átfutás, illetve többrészes vonalak miatt 6 db érintett vonalból 14 db lett.
(Az utolsó sor a csomópontoknál történő automatikus darabolást jelzi.)[ előzmény: (48500) Old Fairy, 2011.08.05 23:45:14] |