N47 10.669 E17 44.321 -> szintén kifelejtetted vagy erre nincs út? Ha nincs, akkor töröld a track ezen részét vagy jelezd valahogy mert egy túlbuzgó rajzoló később berajzolhatja.
Oké javítottam.
Egy Track=1 illene oda. A Track paraméter fontos, így javaslom a következő használatát: MapEdit-ben Nézet menü, Mutasd az adatmezőket, Útnévként (Shift F7) és ide írd be, hogy Track
N47 10.520 E17 43.776 -> még mindig párhuzamos szakasz, kezdek összezavarodni
Itt az a helyzet hogy fakitermelő út és attól függően h mennyire van felázva az út arra lehet éppen kerülni, nem gondolom berajzolni (vagy?) ha kell majd kitörlöm a trekkből és újra feltöltöm.
N47 10.575 E17 42.652 -> és újra csak furcsállom a párhuzamosságot
Ugyanaz mint az előzőnél pocsolyakerülő út. Van szabály rá?
N47 09.764 E17 38.363 -> a végére még egy párhozamosság
Pocsolyakikerülés.
TUHU alapszabálya, hogy a térkép mindig a terep aktuális állapotát tükrözze. Ha most van arra út, akkor legyen a TUHU-n is. Ha holnap valaki arra jár, s látja a térképen a párhuzamos út is ugyanoda vezet, akkor el tudja dönteni, hogy érdemes-e a pocsolyás utat választania.
N47 10.851 E17 39.611 -> ennek a szekérútnak a végén RN lesz. Ha nem megy tovább semmilyen út, akkor Zsakutca=2, ha megy, akkor a végére egy legalább 20m-es felmérendő út kellene.
Itt nem az én felmérésem és rajzolásom van nem tudom mi van arra. Nézd meg a track szerzőjét. Buta vagyok mi is azaz RN?
Kolesár, 2006.08.13 12:39 feldolgozta már a felmérést. Ez alapján Tőle lehetne kérdezni. Sajnos Ő nagyon elfoglalt, kevés esélyt látok arra, hogy még a feltöltés előtt válaszoljon. Így egy a backup mp fájlom alapján javaslom, hogy legyen ez az út felmérendő út típusú.
Nem vagy buta, az RN a "red navaid" nevű pont szleng/rövid változata. Legalábbis a reform előtt még így hívták, most valami árva végpontnak hívják. Jelentheti, hogy egy útkereszteződés vonalai nem érnek össze, vagy egy út egyszer csak véget ér és nem tudjuk, hogy vezet-e tovább út.
N47 08.576 E17 34.471 -> a 8-as alatt átmenő földút jó része csak a "Track 002" alapján lett rajzolva, így Track=1
Oké javítottam.
Az északi zsákutcánál is Track=1.
Ezeket még javítanád és akkor ebéd után fel is tudom tölteni. Köszönöm.[ előzmény: (39779) kaplee, 2010.05.16 10:27:45] |