Kiruccantunk, felmértük, a legjobb tudásom szerint javítottam WEB-es felületen keresztül. Kész.
A "Rétes büfé magasságában" helymeghatározás két helyen is szerepel, a két pont azonban nem azonos.
A Rétes Büfénél "indul" a ZÖLD lefelé, szemből "érkezik a KC.
A Z+ a réteses és a lángosos előtt tovább a murvás úton, addig, ahol a "lentről" érkező egykori Z+ becsatlakozott.
Van tehát egy közös Z+ KC szakasz.
A régebben letöltött MP file, és Modras csomópontja segített, a trekk meg alátámasztja a térképet.
A buszmegálló felől a Z+ - en érkező tehát egy picit vissza a büfésor "előtt", majd tovább a kavicsos sétaúton, együtt a Z-vel.
Ellenkező irányból:
A Z szépen "leereszkedik" és "egyesül" a Mária utakkal, melyeket nem "tereltek el". Ezek továbbra is az eredeti ösvényen vannak felfestve. A Z és a KC együtt "ereszkedik".
Hogy a turistautat miért kellett elterelni, azt nem tudom.
Ahol egyesülnek, ott van egy hatalmas fa, jó sok jelzéssel.
A TUHU most - legalábbis szerintem - pontos, ebben a vonatkozásban.
Így néz ki az új raszteres:
http://www.terkep.turistautak.hu/?zoom=18&lat=47.5024&lon=18.96872&layers=000000B00FFF
[ előzmény: (72254) olahtamas, 2017.10.01 08:02:42] |