Megint előjött a telepítő gyártás hibája. Az aug. 31-i garminos "egyben" telepítőnél ugyan nem látok hiányzó tájegységet (Somogyról írt V_Gabor), a Felső-Tisza viszont kéthetes késésben van.
Megnéztem több másik garminost is. A kerékpártérképnél csak egyhetes ezen tájegység lemaradása, az utak+felületek állományban minden tájegység frissült, és az utak#felületek esetében is teljesnek látszik minden.
A kütyük fórumban is érintettétek a témát, idézek belőle.
Old_Eye: "... Valamelyik tájegységünkkel van baj, vagy hibás vagy túl nagy (feldolgozása nem fejeződött be az amúgy jó nagyra szabott időlimiten belül)." "... kell-e nekünk ennyiféle Garmin kimenetet generálnunk"
olahtamas: "A sok féle kimenet az szerintem maradhat, inkább súlyozni kellene, hogy amelyikre kevés vevő van, azt csak pl. havonta frissíteni."
Szerintem is meg kellene próbálni a súlyozást. Például az első, "összes img-vel" fontos lenne, itt hosszabb időt hagyni a gyártásra, hogy fejezze be mindenképp a tájegységek mindegyikét, addig ne kezdjen máshoz.[ előzmény: (72067) Old Eye, 2017.08.31 06:43:31] |