Gödöllői tájegység (csepeli utcanevek és zuglói POI-k pontosítása) - OK - rendben felment
Kisalföld téjegység
- Új POIk felvitele, meglévők pontosítása OK
- Azonban a Petz A Kórháztól ÉK-re eső terület új utcáival van néhány probléma
-- N47.674373 E17.650044 és N47.673987 E17.650205 pontoknál a trackekés során rögzítetted, hogy vége az útnak, jól is rajzoltad be; azonban az új szakaszoknál nem állítottad be a Zsakutca= paramétert. Két piros bumszlit fogsz kapni! Kérlek, javítsd ki! Magam is javíthatnám, de van még néhány probléma; nézz utánuk és szükség esetén javíts:
-- N47.675861 E17.652768 körül rajzolt új útjaid nem ott futnak, ahol a track-ed húzódik
-- N47.674507 E17.650827 körül nekem zavarosak az út típusok - ez egy sima kereszteződés, négy szakasz találkozik, egy utca, három gyalogút - nem életszerű
-- N47.676274 E17.650215 pontnál egy utca egy gyalogutat keresztez; erre rátettél egy útzár POI-t. Nem világos nekem, itt mit jelent. Fizikai akadály vagy a gyalogutakra való kanyarodásra vagy autóval egyáltalán nem lehet átmenni ezen a kereszteződésen. Első esetben a POI felesleges; második esetben elégtelen - az utcát a kereszteződésben meg kell szakítani egy 6 méteres gyalogúttal - ekkor az útvonaltervező nem fog ezen autós opcióval áttervezni.
-- N47.675771 E17.650969 körül szabadidőpark van. Inkább egy park polygont kellene ide berajzolni.... Ajánlom a polygon lyukasztás elsajátítását :-)
A tájegységet feltöltöttem.
A közös csomópontokon való átfutás, illetve többrészes vonalak miatt 19 db érintett vonalból 42 db lett.
id=667659: túl rövid szakasz (rövidebb 6 méternél)
Az utolsó figyelmeztetést javítottam. [ előzmény: (41167) Old Eye, 2010.07.23 23:29:08] |