Akkor jó munkát mindkettőtöknek a bejgli mellé :)
Gusty-hoz lenne újabb api kérdésem/észrevételem:
1. A cachesbyarea végpont most az alábbi paraméterekkel fut le (csak a lényegi paramétert írom):
cachesbyarea?lat1=40&lat2=59&lon1=-180&lon2=180&fields=...
Ezzel szemben a szabályzatban az alábbi szöveg szerepel:
A geocaching.hu oldalra a piros téglalappal jelölt területen belülre rejtett geoládát lehet bejelenteni:
A pontos szélességi és hosszúsági körök: N51°04' - N41°50' - E09°31' - E29°44'
A lekérdezésben a "lon" paraméterek maxra vannak húzva, a "lat"-ok pedig 39.99999-nél ill 60-nál már elszállnak, tehát 40 ... 59.99999-ig fogadja el helyes értékként. Benézek valamit, vagy valóban zavar van az erőben?
p.s. ha mégis lenne majd a "sima" /cache végponton listázási lehetőség, akkor a magam részéről szívesen elhagynám ezt a furfangos cachesbyarea-s megoldást az összes láda lekérésére :)
2. A pointsbyarea végpontnál nálam a type üres:
pointsbyarea?lat1=40&lat2=59&lon1=-180&lon2=180&fields=id,no,type,name,description,lat,lon,alt
Itt van egyébként olyan lehetőség, hogy csak adott típusú pontot kérjünk le? pl. csak multipont adatokat, segédpont nélkül (vagy a wp paraméter ezeket szűrné?).[ előzmény: (1238) ocsike78, 2017.12.02 16:19:17] |