Van egy kis problémám az új Oregon 300-assal kapcsolatban, a következőt tapasztaltam:
Ha groundspeak gpx formátumban töltök le ládákat (pl. egy megye ládáit), akkor van olyan láda, amelyet a készülék nem talál meg a GPX mappába másolt fájlban (érdekes módon mindig ugyanazokat a ládákat "diszkriminálja", akárhányszor próbálkozom). Például, ha Pest megyét teszem fel, akkkor a GC1000, GCEger, stb. nem találja, ha csak Veszprém megyét, akkor pl. GCOsku, GCHUKI, st. nem találja, ha pedig egyszerre a két megyét, akkor ugyanezeket nem találja meg a "Geocache pontok" Geocachek keresése" menüpontban. DE (ÉS EZ AZ ÉRDEKES): Ha ezeket egyesével, külön letöltöm és felmásolom a Garmin saját memóriájában lévő GPX mappába, AKKOR MÁR LÁTJA!. Ez viszont ellentmond minden józan ész általi teóriának.
Hajo-val tegnap este 2 órát töltöttünk az ok kiderítésére, de nem jutottunk előrébb.
Kérem, hogy akinek Oregonja van, és ugyanezt tapasztalta, írja meg, mi a megoldás, ha pedig ez egy olyan hiba, amire nincs megoldás, akkor nyugtasson meg, hogy ne keressem tovább ennek az "idegesítő" problémának az okát.
Előre is köszönöm! |